سوالات متداول

در این صفحه سعی کردیم متداول ترین سوالات پزشکان و بیماران در رابطه با محصولات بیونوریکا را جمع آوری کنیم که پاسخگوی بسیاری از سوالات شما عزیزان می باشد. در صورتی که فکر میکنید سوالات شما در این لیست موجود نمی باشد خوشحال میشویم اگر از فرم صفحه تماس با ما نقطه نظرات خود را ارسال فرمائید.

1پدیده فایتونیرینگ چیست ؟
این پدیده (Phytoneering) که طرح شرکت بیونوریکا است یعنی محصولات از زمان بذر(بذرها فقط متعلق به شرکت بیونوریکا هستند و به صورت وحشی تهیه نمی گردند.)،کشت،برداشت،استخراج عصاره کاملا تحت کنترل هستند و این امر سبب می گردد که کیفیت محصولات کاملا ثابت باقی بماند و در طی زمان شاهد تغییر کیفیت محصولات نباشیم.
2محصولات را چگونه می توان تهیه کرد ؟
داروخانه ها می توانند از طریق پخش های داروپخش و بهستان محصولات را تهیه کنند. و بیماران عزیز،از داروخانه های سراسر تهران و شهرستان ها و هم چنین سایتهای اینترنتی داروکده و داروپلاس می توانند محصول مورد نظر را تهیه کنند.
3محصولات شرکت بیونوریکا در دسته دارو است یا مکمل ؟
محصولات شرکت بیونوریکا در 28 کشور جهان از جمله آلمان ،دارو در نظر گرفته می شود.
4آیا محصولات شما برچست اصالت کالا را دارند ؟
بله. میتوانید به راحتی خرید و استعلام کنید.
5محصولات در ایران بسته بندی می شود ؟
خیر به صورت محصول نهایی و صورت کامل وارد ایران ایران شده و نمایندگی شرکت فقط توزیع کننده محصولات است.
6آیا شرکت بیونوریکا توزیع مستقیم کالا را انجام می دهد ؟
خیر. توزیع فقط از طریق پخش ها صورت می گیرد.
7آیا محصولات برپایه تحقیقات علمی است ؟
کاملاً ، برای تولید تمامی محصولات تحقیقات زیادی و معتبری صورت گرفته به صورتی که برخی از محصولات در guide line آلمان به پزشکان توصیه می گردد و کاملا محصولات بر پایه علمی ساخته شده اند.
8فرآیند واردات داروهای بیونوریکا چطور است؟
فرآیند واردات کاملاً بر اساس روال اتحادیه و سازمان غذا و دارو است که میتوانید اطلاعات بیشتر آن را در این لینک دنبال کنید.
کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ