آگنوکاستون چیست و در چه مواردی استفاده می شود:

آگنوکاستون، یک فرآورده دارویی گیاهی است که برای درمان مشکلات دوران قاعدگی استفاده می شود.

ماده موثره:

عصاره خشک میوه گیاه پنج انگشت Vitex agnus castus
مادۀ اصلی تشکیل دهندۀ اگنوکاستون میوه گیاه پنج انگشت می باشد که از دیرباز به خاطر مزایای خود به عنوان داروی گیاهی مورد استفاده قرار می گرفته است. این دارو ضمن تنظیم هورمون ها چرخۀ قاعدگی نامنظم را تصحیح کرده و شایع ترین مشکلات قاعدگی را تسکین می دهد.

روش مصرف:

در افراد بزرگسال؛ روزانه 1 بار، هر بار 1 قرص مصرف شود.

PMS یا سندرم پیش از قائدگی چیست ؟

بسیاری از خانم ها قبل از سیکل ماهانه دچار رنگ پریدگی ،می شوند که همراه با خستگی و عصبی شدن می تواند همراه باشد.در این دوره احساس می شود که در طول شب دچار افزایش وزن می شوند و در این مدت اشتهایشان زیاد می شود گاها از سردرد های مشابه میگرن رنج می برند. این حالت PMS یا premenstrual syndrome یا سندرم پیش از قائدگی نامیده می شود.معمولا یک سوم خانم ها دچار سندرم پیش از قاعدگی می شوند. دسته: زنان سندرم پیش از قاعدگی مجموعه ای از علائم (بیش از ۱۶۰ علامت)جسمی ،روانی وهیجانی است که قبل از شروع قاعدگی اتفاق میفتد وبا پایان دوره هم ازبین میرود. ازنظر میزان شیوع در۹۵٪خانم ها ،شدتهای مختلف دیده میشود وتنها ۸-۳٪خانم ها درسن باروری ،اختلالات سندرم پیش از قاعدگی را تجربه میکنند. اختلالات خلق ،به شکل افسردگی ،اضطراب،تحریک پذیری،خستگی و کاهش انرژی ،اختلال در انجام فعالیت روزانه،اشکال در تمرکز، تغییرات اشتها، اختلال درخواب،التهاب و ادم و حساس شدن پستان ها وافزایش وزن ظاهر میشود. اختلالات دیسفوریک سندرم پیش از قاعدگی باید به قدری شدت داشته باشد که در فعالیت اجتماعی و روابط عاطفی وخانوادگی فرد اختلال ایجاد کند وزندگی روزمره فرد را دچار مشکل کند.اختلالات درطی چند روز از شروع فاز فولیکولار سیکل قاعدگی بهبود میابند.بعضی از مشکلات ازقبیل افسردگی ویا سایر موارد ممکن است در طی فاز فولیکولار حتی افزایش یابند که دلیل این سندرم مشخص نیست.به طور کل این سندرم اختلال واحدی نیست بلکه مجموعه ای از علائم با منشا بیولوژیکی می باشد که موارد روانی و اجتماعی نیز در آن دخیل است. برای رفع تظاهرات این سندرم میبایست از داروهایی استفاده کرد که اثربخشی بالایی داشته باشند واز طرفی بتوانند علائم فوق الذکر را درمان کند. داروی گیاهی آگنوکاستون درمان بسیار موثر ودرعین حال ایمن برای مشکلات دوران قاعدگی می باشد. موارد درمانی: آگنوکاستون اختلالات ریتم سیکل قاعدگی (قاعدگی غیر طبیعی)را درمان می کند آگنوکاستون مشکلات ماهیانه تکرار شونده پیش از شروع قاعدگی (سندرم پیش از قاعدگی) را درمان می کند آگنوکاستون احساس فشار ،تورم وحساس شدن پستان ها (ماستالژی) را برطرف میکند آگنوکاستون اختلالات ناباروری ناشی از اختلالات سیکل قاعدگی را درطی ۳ماه مصرف درمان میکند. Agnucaston® (قرص گیاهی آگنوکاستون ) درمان بسیار موثری برای سندرم پیش از قاعدگی می باشد. داروی آگنوکاسنون از میوه گیاه پنج انگشت ساخته شده و باعث می شود سطح هورمونها در بدن تنظیم و سیکل قاعدگی نرمال شود علایم سندرم پیش از قاعدگی بصورت چشمگیری گاهش یابد. میوه گیاه پنج انگشت می باشد که از دیرباز به خاطر مزایای فراوانش به عنوان داروی گیاهی مورد استفاده قرار میگرفته است. آگنوکاستون ضمن تنظیم هورمون ها ، چرخه قاعدگی نامنظم را تصحیح کرده وشایع ترین مشکلات قاعدگی را تسکین میدهد و چون ماهیت هورمونی ندارد وکاملا عملکرد طبیعی دارد عوارض شایع داروهای هورمونی را ندارد وطبق تحقیقات علمی گسترده ،محصول ایمنی است. روش مصرف: ازیک هفته قبل از شروع علائم پریود تا ۳بسیاری از خانم ها قبل از سیکل ماهانه دچار رنگ پریدگی ،می شوند که همراه با خستگی و عصبی شدن می تواند همراه باشد.در این دوره احساس می شود که در طول شب دچار افزایش وزن می شوند و در این مدت اشتهابشان زیاد می شود گاها از سردرد های مشابه میگرن رنج می برند.
برای رفع تظاهرات این سندرم میبایست از داروهایی استفاده کرد که اثربخشی بالایی داشته باشند واز طرفی بتوانند علائم فوق الذکر را درمان کند. داروی گیاهی اگنوکاستون درمان بسیار موثر ودرعین حال ایمن برای مشکلات دوران قاعدگی می باشد.

  • اگنوکاستون اختلالات ریتم سیکل قاعدگی (قاعدگی غیر طبیعی) را درمان می کند
  • اگنوکاستون مشکلات ماهیانه تکرار شونده پیش از شروع قاعدگی (سندرم پیش از قاعدگی) را درمان می کند
  • اگنوکاستون احساس فشار ،تورم وحساس شدن پستان ها(ماستالژی)را برطرف میکند
  • اگنوکاستون اختلالات ناباروری ناشی از اختلالات سیکل قاعدگی را درطی ۳ماه مصرف درمان میکند

Agnucaston® (قرص گیاهی آگنوکاستون ) درمان بسیار موثری برای سندرم پیش از قاعدگی می باشد .داروی آگنوکاسنون از میوه گیاه پنج انگشت ساخته شده و باعث می شود سطح هورمونها در بدن تنظیم و سیکل قاعدگی نرمال شود علایم سندرم پیش از قاعدگی بصورت چشمگیری گاهش یابد. ماده موثره این دارو میوه گیاه پنج انگشت می باشد که از دیرباز به خاطر مزایای فراوانش به عنوان داروی گیاهی مورد استفاده قرار میگرفته است.
آگنوکاستون ضمن تنظیم هورمون ها ، چرخه قاعدگی نامنظم را تصحیح کرده وشایع ترین مشکلات قاعدگی را تسکین میدهد و چون ماهیت هورمونی ندارد وکاملا عملکرد طبیعی دارد عوارض شایع داروهای هورمونی را ندارد وطبق تحقیقات علمی گسترده ،محصول ایمنی است.

نحوه تهیه دارو به چه صورت است؟

تمامی محصولات شرکت بیونوریکا در داروخانه های معتبر تهران و شهرستان ها موجود می باشد.
در صورتی که تمایل به خرید و سفارش اینترنتی محصولات ما را دارید میتوانید از لینک های زیر استفاده نمائید.

فروش محصولات بیونوریکا فروشگاه بیونوریکا
دانلود بروشورهای محصول

برای دانلود بروشورهای علمی محصول بروی دکمه های زیر کلیک کنید تا عملیات دانلود فایل بصورت خودکار انجام شود.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ